Život je pes (Kočkomilka Jana)

14. listopadu 2015 v 12:00 | Fakynn
Občas si myslíš, jak je člověk naprosto v pořádku, že mu přece nemůže nic scházet a ono to není vždy tak.
Článek Kočkomilky Jany z blogu www.catwithoutwork.blog.cz, kde píše o tom, že se nikdy nepochválíme a hlávně o tom, jak silná musí být a jaké to je, když jste na někom opravdu fyzicky i psychicky závislí.

A já přeji, ať se ji daří čím dál lépe a oba s princem mají dál tolik trpělivosti, tolerance a lásky.
____________________________________________________________________________________________________

Ale zatraceně dobrej a věrnej pes. Na FB sleduji několik kinky stránek, ale hlavně stránky o tom, jak to funguje v D/s vztazích, jak se k sobě lidé chovají, jak kooperují se svými pocity a jak s nimi dokáží vyjít. A dnes na mne vykoukl peron with anxiety.
A mne přečtení několika článků na tohle téma přivedlo k zamyšlení, jak na tom jsme s princem.
Vlastně mne nikdo nepochválil, kolik jsem toho za poslední dobu zvládla. Ani já sama sebe jsem se ještě nepochválila, neuvědomila jsem si, co vlastně zvládám. A tak si chci věnovat tento článek …
Před zhruba půl rokem jsem nebyla nějak lépe či více schopná odpoutat se od prince. Pokud nebyl někde blízko, nebylo mi dobře a když byl v práci, postupně jsem upadala do depresí a vyvrcholilo to psychiatrickou ambulancí. Princ je totiž v tomto k nezaplacení. Stačilo mu ukázat v tabletu materiály, kde se psalo, čím trpím a on si je poctivě nastudoval a chová se dle toho. Patří mu veliký dík i uznání, že on sám to vše zvládá!

Po nasazení antidepresiv a jejich jakémusi účinku se moje nálady stabilizovaly na únosnější míru, ale i tak jde vidět jakékoliv zakolísání v situaci kolem mne. Jakákoliv změna mne stále dokáže dohnat do krajního vyčerpání a složí mne doslova na zem. Stává se čas od času, že to je natolik vysilující, že prostě jen ležím na zemi, snažím se koncentrovat, aby se mi netočila hlava a postupně se zvedám. V tomto období jsem vděčná za vyhřívanou podlahu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama