Úsměv, prosím! (Denyii)

9. listopadu 2015 v 20:00 | Kerr
Kolik z vás se po cestě do práce nebo do školy usmívá- ať už na sebe nebo na kolemjdoucí? Moc nás rozhodně není. Je totiž celkem neobvyklé, když člověk zvedne koutky na pozdrav úplně cizímu člověku. Proč je ale tak tomu? Lidé jsou v této době velmi uspěchaní a myslí na své problémy více, než by bylo zdrávo. Denyii vytvořila s kamarádkami projekt a zaškatulkovala tak lidi do několika skupin.
_____________________________________________________________________________________________________________
Představte si, že jdete po ulici. Koukněte se kolem sebe a pozorujte lidi. Všimli jste si něčeho divného? Pravděpodobně ne, protože to vlastně je tak moc divné až je to vlastně úplně normální a běžné. Mluvím o úsměvu. Když si takhle jdete, většinou míjíte lidi, kteří se mračí nebo mají takový někdy až zabijácký pohled, jestli víte, co myslím. Bylo by hezké přece potkat člověka, který se na vás směje.
Tip, jak poznat jednotlivé skupiny vám neřeknu, sama je totiž poznám až potom, co se na ně usměji. Ale řeknu vám jedno. Když se na ty lidi budete smát, pravděpodobně si budou myslet, že jste blázen, nebo že je chcete sníst, nebo je chcete sbalit, nebo se jim smějete za něco, co třeba udělali. Není v tom asi opravdu nic jiného. Málokoho asi napadne, že se na vás usmívají jen proto, aby vám zlepšili den. A pak se divíme, proč se lidi na ulici mračí. Počasím to asi moc nebude.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama