Plnoletost vola - Matty

17. listopadu 2015 v 9:55 | Fakynn
O tom, jak vlastně plány občas nevyjdou, ale i tak se dají zažít docela dobrý osmnáctý narozeniny.
Článek plný vtipnu, jako bloger vždy píše.
_________________________________________________________________________________________________


Tak už i já jsem překročil v sobotu onen magický věk 18 let. Jak naschvál byla moje oslava dost poznamenaná útoky v Paříži, takže jsem čekal, že všichni pozvaní přátelé přijdou ověnčeni protestními plakáty či něčím podobným, ale nakonec se nestalo nic. A proč? No protože se nikdo neobtěžoval přijít, že? Asi jsem ve společnosti hodně neoblíbená osoba. Nebo se všichni nakazili ebolou, odjeli řezat hlavy do Sýrie nebo nevímco ještě. Tak pojďme hezky od začátku.
Na domácí oslavy typu balónky a nápisy Happy Birthday! na stěnách už opravdu nejsem, takže jsem měl v plánu trochu jinačí věci. Nejprve dopoledne toho dne odbýt dotěrné příbuzenstvo a věnovat se odpoledni. To jsem nejprve chtěl pohostit kdesi v kavárně pár přátel věkově mladších, které jsem nechtěl tahat na akci typu hospoda, no a jako zlatý hřeb večera mělo přijít posezení se staršími přáteli v jedné dobré hospodě u piva. Ano, jen u piva, protože jsem nikdy nebyl zdatný alkoholik, co by se dal deset piv a ještě flašku rumu. Nechtěl jsem chodit domů nalitý, protože to bych se dalšího rána asi nedožil a nepsal tady na blogu - viz následující vtípek:
Syn: "Mami, jdu s přáteli do hospody."
Máma: "Doufám, že se vrátíš po 2."
Syn: "Myslíš po pivech nebo po hodinách?"
Máma: "Tolik optimismu nemám. Myslela jsem počet končetin..."
Pokud bych se hned první den po osmnáctinách natolik ožral, buď bych domů vůbec nedošel, nebo by mě naši zabili. Těžko říct, co by bylo lepší. Proto si vždy zatím dávám na chuť jedno - ano, jedno! - malé pivo. Nechápu lidi, kteří se zlijou, kde můžou, cestou zpátky se potácí, blijí na kolemjdoucí osoby a smrdí, jak kdyby sežrali mrtvou krysu. Toho jsem se chtěl vyvarovat a nakonec vyvaroval. Čtěte dále.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama