Jak to u nás chodí

8. října 2015 v 21:45 | Fakynn

Zdravím všechny, nové i staré, zájemce i zbloudilce, vítej u nás.

Myslím, že by nebylo na škodu vysvětlit, jak to tu vlastně má všechno fungovat. Někteří se přihlásili bez váhání, protože je to něco nového a nové věci jsou super, někteří možná tápou, co to tu vlastně chceme tvořit a bez pořádných informací stránku opět zavírají a víc se nezajímají. Proto bych ráda napsala pár vět, abych popsala, jak to tu má vlastně vypadat.

Jako první věc, kterou bys měl udělat, když zavítáš k nám, je určitě přečtení článku, kde vlastně píšeme, kdo jsme.
Pokud tě to zaujme, dočti si tento článek.

Přemýšlely jsme, jak to tu vlastně chceme všechno udělat a došly k závěru, že bychom rády obnovily blogovou kominutu, která, dle mého názoru, poměrně rychle upadá. Neznám místo, kde by chodila celá skupina blogerů, radili si, pomáhali, rozšiřovali své články a zveřejňovali, myslím, že to bude také super věc, co se týče lídí, kteří blog nemají, ale rádi blogy čtou. Vše bude na jednom místě.

Pokud si říkáš, že to vypadá jako napodobenina autorského klubu, tak je to vlastně založeno na tom, že autorský klub už není to, co býval. On vlastně už není nic jiného, než zveřejňování článků členů, kteří se tam dostali, když ještě byli brány otevřené pro nové autory.
Proto bychom rády vytvořily další možnost propagace a třeba i novou blogerskou skupinu, která uvítá každého z vás.

Možnost tu má být opravdu každý. Končí tu nějaká diskriminace domén, je jedno, jestli jsi na blog.cz, blogspot.cz, wordpress.com nebo cokoli jiného, může tu být každý. Stačí vyplnit pár věcí v registraci a jen počkat, jestli se sem tvůj blog dostane.
Ke každému, který se přihlásí, napíšeme pár řádků o tom, co se nám na blogu líbí, co se nám třeba nelíbí a důvody, proč blog mezi nás bereme nebo naopak ne.

Najdeš u nás nepřeberné množství skupin, do které se můžeš přihlásit, takže pokud si myslíš, že čistě literární, cestovatelský nebo deníčkový blog nechceme, tak se mýlíš. Skupiny najdeš tady.

Představovaly bychom si to tak, že pokud budeš chtít, aby se tvůj článek objevil tady a nalákal čtenáře, pošleš nám článek na email (ELITNÍ.BLOG@CENTRUM.CZ), my vybereme začátek, posteneme to a zbytek vložíme do odkazu, abychom ti nebraly čtenáře a případné komentář. Budeme jen takoví navrhovatelé toho, co by si lidé mohli přečíst.
Nebo se tu tvůj článek může objevit, aniž bys to věděl, protože nás zaujme.
(Vybrané články a blogy týdne budou i v menu, tak si taky všímej.)

Budeme rádi, když náš blog podpoříš třeba reklamou na své stránce, pokud budeš členem, aby to tu nechátralo a my se nesnažily a nevytvářely něco, co nebude fungovat.

Jestli tě to opravdu zaujalo, registraci najdeš zde.

Přejeme ti spoustu dobrých nápadů na články, nové pravidelné čtenáře a chuť do blogování.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Terka M. Terka M. | E-mail | Web | 8. října 2015 v 22:35 | Reagovat

Jsem moc ráda, že něco takového vzniklo, když Autorský klub není to, co býval. :) Ale štve mě, že teď mám na blog.cz nějaké komplikace a vůbec nemůžu přidat komentář pod adresou svého nového blogu, jelikož se vyhodnotí jako spam. Vážně nevím, co s tím je, ale řekla bych, že je to pouze u mě. Dokonce mě napadlo, že mi ho Standa zablokoval, protože jsem ho nějakým způsobem naštvala - tedy ještě předtím, než jsem odešla z blog.cz. :D Nevím, co si o tom myslet.

Abych tu ale jen tak blbě nežvanila, raději tenhle komentář ukončím. :)

2 Jana Jana | E-mail | Web | 9. října 2015 v 19:48 | Reagovat

[1]: Že by byl Standa až tak zlý? :)

No já jsem za tuto možnost ráda, neboť jsem  už dlouho do autorského klubu chtěla, ale neměla jsem na to články a pak jej zrušili, když mne blogování fakt chytlo a chtěla jsem někam patřit, navštěvovat hodně blogů... Takhle jich mám v záložkách kolem padesátky a denně je projíždím :D Takže mám takový vlastní klub...

3 Terka Terka | E-mail | Web | 9. října 2015 v 20:10 | Reagovat

[2]: No, neviňátko to rozhodně není... :D Ale ne, to s tím zablokování je snad jen výplod mé fantazie, to by si snad nemohl dovolit...

Já v Autorském klubu byla, pak jsem se s tím Standou rozhádala (ok, on se rozhádal, jelikož jsem já jsem nechtěla hodnotit sama sebe, jestli jsem ta správná osoba pro rozhovor... - kvůli tomu, že jsem nesouhlasila s rozhovorem s Illumináty - a pak už prostě mlel nesmysly) a on mě z něho vyhodil. Přitom mi ani nedal vědět. Vlastně jsem už předtím byla rozhodnutá, že se přestěhuji na blogspot, jelikož mi přijde nezávislejší, jen jsem to plánovala tak na začátek příštího roku. No, pak mě na blog.cz vlastně už pořádně nic nedrželo...

Já jsem se chtěla zapojit do fungování AK nějakou rubriku, plánovala jsem tam napsat ke konci roku a začít s ní na začátku, jenže už to nevyšlo a Standa ho ukončil...

4 Lia Lia | E-mail | Web | 11. října 2015 v 16:20 | Reagovat

Byla bych ráda,kdybych se sem dostala, vlastně mi jde jen se malinko rozrůst, získat nové zkušenosti, popř. si oblíbit a nechat se inspirovat jinými blogy. No, pokud se to tu opravdu rozjede, klaním se autorům této stránky. Velice dobrý nápad a práce. Určitě by to mělo vidět víc lidí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama