Říjen 2015

Nedělní přijímání I.

11. října 2015 v 18:47 | Kerr/Fakynn |  Adminské žvásty
Milé obecenstvo elity,
pro dnešní den jsme si pro vás připravily historicky první přijímání do naší komunity. Přihlásilo se osm členů, které jsme si vzali na paškál a přes důkladné študování jejich kvalit jsme vám je všechny vyhodnotily. Na konci článku zjistíte, kdo patří mezi první členy.

"Je mi 19 let, zasnoubená, hrozně šťastná, a zamilovaná. Můj blog je převážně o mně, píši na něj recenze, kecací články, rozhovory s ostatními blogerkami, občas něco o hudbě nebo hrách, je to taková všehochuť, každý si tam dokáže najít to své téma. =)"

U blogerky Terči jsme se rozmýšlely opravdu dlouho a stále jsme tak trochu na vážkách a to je možná právě to. Když jsme přišly na blog, tak nám už po jednom článku bylo jasné, jestli dáme autorovi ano, nebo naopak budeme muset zavrtět hlavou. Slečna má sice hezký blog, ale asi ne tak zajímavý, jak bychom si představovaly. Nechceme ji nijak urazit, ale její některé články postrádají originalitu a úplně se nám nezalíbil její styl psaní. Nedáváme NE na dobro, za čas to může zkusit a třeba už našim představám bude blíže.

Loretten, www.loretten-s.blog.cz
"Ahoj, už mě štve zabedněnost autorskýho klubu a to, že se propagují stále a stále dokola ti samí autoři. Mělo by nás být slyšet víc! :) Píšu občas něco ze života, občas nějaké rozhořčené ciráty a někdy postuji fotografie nebo autorskou tvorbu. Nic extra, ale blog už mám zaběhnutý a nejsem rychlokvaška co se chce přiživit. :)"

Skvělý, vtipný a originální blog s velmi sympatickou majitelkou. Ačkoliv jsou články převážně zaměřené na historky ze života, rozhodně nenudí. Loretten má skvělý styl psaní s humorem, který je do toho zakomponován a přesně proto rozhodně říkáme ANO.

Jak to u nás chodí

8. října 2015 v 21:45 | Fakynn

Zdravím všechny, nové i staré, zájemce i zbloudilce, vítej u nás.

Myslím, že by nebylo na škodu vysvětlit, jak to tu vlastně má všechno fungovat. Někteří se přihlásili bez váhání, protože je to něco nového a nové věci jsou super, někteří možná tápou, co to tu vlastně chceme tvořit a bez pořádných informací stránku opět zavírají a víc se nezajímají. Proto bych ráda napsala pár vět, abych popsala, jak to tu má vlastně vypadat.

Jako první věc, kterou bys měl udělat, když zavítáš k nám, je určitě přečtení článku, kde vlastně píšeme, kdo jsme.
Pokud tě to zaujme, dočti si tento článek.

Přemýšlely jsme, jak to tu vlastně chceme všechno udělat a došly k závěru, že bychom rády obnovily blogovou kominutu, která, dle mého názoru, poměrně rychle upadá. Neznám místo, kde by chodila celá skupina blogerů, radili si, pomáhali, rozšiřovali své články a zveřejňovali, myslím, že to bude také super věc, co se týče lídí, kteří blog nemají, ale rádi blogy čtou. Vše bude na jednom místě.

Pokud si říkáš, že to vypadá jako napodobenina autorského klubu, tak je to vlastně založeno na tom, že autorský klub už není to, co býval. On vlastně už není nic jiného, než zveřejňování článků členů, kteří se tam dostali, když ještě byli brány otevřené pro nové autory.
Proto bychom rády vytvořily další možnost propagace a třeba i novou blogerskou skupinu, která uvítá každého z vás.

Možnost tu má být opravdu každý. Končí tu nějaká diskriminace domén, je jedno, jestli jsi na blog.cz, blogspot.cz, wordpress.com nebo cokoli jiného, může tu být každý. Stačí vyplnit pár věcí v registraci a jen počkat, jestli se sem tvůj blog dostane.
Ke každému, který se přihlásí, napíšeme pár řádků o tom, co se nám na blogu líbí, co se nám třeba nelíbí a důvody, proč blog mezi nás bereme nebo naopak ne.

Najdeš u nás nepřeberné množství skupin, do které se můžeš přihlásit, takže pokud si myslíš, že čistě literární, cestovatelský nebo deníčkový blog nechceme, tak se mýlíš. Skupiny najdeš tady.

Představovaly bychom si to tak, že pokud budeš chtít, aby se tvůj článek objevil tady a nalákal čtenáře, pošleš nám článek na email (ELITNÍ.BLOG@CENTRUM.CZ), my vybereme začátek, posteneme to a zbytek vložíme do odkazu, abychom ti nebraly čtenáře a případné komentář. Budeme jen takoví navrhovatelé toho, co by si lidé mohli přečíst.
Nebo se tu tvůj článek může objevit, aniž bys to věděl, protože nás zaujme.
(Vybrané články a blogy týdne budou i v menu, tak si taky všímej.)

Budeme rádi, když náš blog podpoříš třeba reklamou na své stránce, pokud budeš členem, aby to tu nechátralo a my se nesnažily a nevytvářely něco, co nebude fungovat.

Jestli tě to opravdu zaujalo, registraci najdeš zde.

Přejeme ti spoustu dobrých nápadů na články, nové pravidelné čtenáře a chuť do blogování.