Červenec 2015

REGISTRACE

18. července 2015 v 22:36
Jsme rády, že jsi se dostal až sem, k registraci. Jak jsi již mohl zjistit, naše pravidla nejsou nikterak dlouhá a náročná- v podstatě jde jen o to, být slušný, čestný a přátelský. Pokud máš stále zájem být v klubu, stačí vyplnit pár základních údajů do komentářů a vyčkat na zhodnocení.

Zhodnocení se provádí 1x týdně. Přijati nebudou všichni, kteří se do klubu hlásí, avšak hlásit se můžete za další měsíc znovu. Pokud se nám tentokrát váš blog zalíbí, je možné, že vás přijmeme. Hodnotíme kvalitu článků, aktivitu, celkový dojem a především vaší originalitu. Každý člověk je ničím výjimečný, má svůj vlastní styl- zde budete mít možnost ho předvést a dále rozvíjet!

Do komentářů:
  • Přezdívka
  • blog
  • 2 věty, ve kterých krátce popíšete sebe/svůj blog

O KLUBU

18. července 2015 v 21:58
Vítej, cizinče!

Pokud nejsi na blogu nováčkem, jistě víš, že zde fungovalo nespočet klubů zaměřujících se na různá témata. Většina z nich již ale není funkční- těžko říct, z jakých důvodů, každopádně jistě je zde spousta nadšených blogerů, kteří by rádi do nějakého klubu taktéž patřili. Proto jsme založili novou stránku s názvem "ELITNÍ BLOGY", kam se můžeš zapojit i ty!

Poslední dobou se celá blogová komunita rozvrací do všech stran. Není tomu dávno, co ještě blogeři byla jedna velká parta, jedna rodina, která si pomáhala, nezáviděla- však to znáte, "staré časy vždy bývaly lepší". Proč se ale nepokusit obnovit takové chování? Proč je teď pro blogery přirozenější urážet jen pro zviditelnění, zesměšňovat a neradit pro svůj prospěch, shazovat pro neúspěchy ostatních? Pojďme s tím něco udělat.

Můžeme se mít mnohem lépe. Můžeme být lidé, kteří si udělají čas pro pomoc lidí, podporují je v jejich práci, přejí jim úspěchy a mají radost z toho, když se jim něco povede. Ačkoliv to možná zní jako dobré scifi, pojďme to zkusit. My, malá parta blogerek pevně věříme, že přesvědčíme ostatní o tom, že je to možné. Že stále můžeme být větší parta držící při sobě. Všichni máme jeden velký cíl- proč se v něm tedy nepodporovat?

Rádi bychom vás odkázaly na pár základních pravidel Úspěšných lidí a pravidel, která tento klub nese. Pokud víte, že je splňujete nebo jste si minimálně jisti, že se je plnit vynasnažíte, pokračujte na REGISTRACI.

ROZDĚLENÍ DLE RUBRIK

18. července 2015 v 21:31
Zde najdete seznam všech blogů - seřazených dle zaměření.

DENÍKY

LIA - http://your-own-way.blog.cz/
LORETTEN - http://loretten-s.blog.cz/
MÍŠA GŘEŠKOVÁ - hhtp:/miskagreskova.cz/

FASHION


FOTOGRAFOVÁNÍ

DENYII - http:/www.denyii.blogspot.cz/

KULTURA


LITERATURA

TERKA M. - http://mikulovatereza.blog.cz/
ARDY ALLI - http://liscidoupeknih.blogspot.cz/

VAŘENÍ


VŠEHOCHUŤ


ZVÍŘATA

JANA/KOČKOMILKA - http://catwithoutwork.blog.cz/

SEZNAM ČLENŮ

18. července 2015 v 19:25
ZDE najdete členy dle zaměření.

SEZNAM VŠECH ELITNÍCH ČLENŮ PODLE ABECEDY